Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
VIENCĪŅA
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

VIENCĪŅA

Poētisks detektīvs par noziegumu, kas nenotika, lai gan tam būtu bijis jānotiek. 
Sieva atnāk mājās. Paklājs nosmērēts ar zemi. Dārza vidū izrakta bedre. Blakus bedrei guļ lāpsta. Pasaukusi vīru, viņa jautā: „Tur dārzā nolikta lāpsta un blakus tai ir bedre. Vai tu to izdarīji?“ Viņš piekrītoši pamāj ar galvu. „Kāpēc?”

Autors un režisors - Jans Neimanis (Vācija)
Mākslinieks – Rūdolfs Bekičs (Austrija)
Lomās: Andris Keišs, Jana Čivžele, Varis Piņķis vai Gundars Āboliņš, Inga Alsiņa, Iveta Pole, Ivars Krasts, Edgars Samītis, Regīna Razuma

Izrāde notiek: JRT lielajā zālē
Izrāde ilgst: 2 stundas
Biļešu cenas (Ls): 5,00; 7,00; 10,00; 15,00

Pirmizrāde 2007. gada 19. janvārī

 

"Manas vecmāmiņas šķūnī varēja atrast daudz vecu mantu. Tur bija misiņa gulta un koka galds, skapī stāvēja putekļiem pildītas cigāru kastes. Vēl tur bija arī spogulis ar zelta rāmi, kas bija piederējis manam vectēvam un agrāk karājies viņa guļamistabā.
Kad pāris gadus pēc vectēva nāves atradu spoguli un gribēju to atkal piekārt pie sienas, no tā izkrita plāna kladīte, kas bijusi paslēpta starp rāmi un spoguļa pamatni. Tajā bija sieviešu fotogrāfijas -  kailu sieviešu fotogrāfijas.
Mans vectēvs bija ļoti draudzīgs un devīgs cilvēks. Viņš mīlēja mūziku, labprāt spēlēja šahu un bija lielas apdrošināšanas sabiedrības direktors. Vectēvs ļoti mīlēju manu vecmāmiņu. Un viņa spogulī bija paslēpta kladīte, par kuras eksistenci droši vien neviens pat nenojauta.
Aiz katras sejas slēpjas kāds noslēpums un, tā kā mēs visi esam cilvēki, šie noslēpumi saucami par cilvēcīgiem. Mēs esam atbildīgi par saviem noslēpumiem. Tas, kā mēs tiekam galā ar savu tumšo pusi, ir tas, ko es sauktu par viencīņu."
Jans Neimanis

Dramaturgs, režisors un aktieris Jans Neimanis (dz. 1975.g. Minhenē, Vācijā) līdz šim strādājis galvenokārt Frankfurtes un Bavārijas Valsts teātrī. Pēc veiksmīgiem pirmo lugu « Goldfisching » (Zvejojot zeltu) un « Liebesruh » (Mīlas osta) iestudējumiem Ķelnē un Hamburgā, arī pats tās savā režijā iestudējis Frankfurtes teātrī. Tikko 2006. gada nogalē pabeidzis darbs pie lugas « Die Nacht dazwischen » (Un visam pa vidu nakts…) iestudējuma Ālenes pilsētas teātrī. Patreiz strādā pie pasūtījuma lugas Diseldorfas teātrim.