Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
SARKANGALVĪTE UN VILKS
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

SARKANGALVĪTE UN VILKS

Jautra pasaka ar kriminālintrigu bērniem un vecākiem.

Režisors - Oļģerts Kroders
Scenogrāfs - Andis Strods
Lomās: Sandra Kļaviņa, Regīna Razuma, Maija Apine, Māris Liniņš, Kaspars Znotiņš, Armands Reinfelds, Andis Strods, Kārlis Anušēvics, Aurēlija Anužīte

Pirmizrāde: 1997. gada 26. septembrī

Laikam maz ir tādu, kas nezinātu stāstu par mazo meitenīti ar sarkano cepurīti, kas vecmāmiņai nesa kliģeri. Arī te būs tieši tāpat kā ierastajā pasakā - Sarkangalvīte pa mežu dosies pie vecmāmiņas un apkārt staigās vilks... Tikai varbūt šī Sandras Kļaviņas Sarkangalvīte būs nedaudz nebēdnīgāka (bet tādi jau ir visi bērni) un Māra Liniņa Vilks varbūt nemaz nebūs tiks briesmīgs (bet ar vilkiem jau neko īsti nevar zināt...), un Medniekam būs daži palīgi - kāds Dzirnavnieks, kam ir liels krājums ar padomiem un ļoti nāk miegs un Skroderzellis, kurš ir ļoti atīvs un būtu arī ļoti izpalīdzīgs, ja vien viņam būtu laika... varbūt mazliet mazāk bail.

Kā apgalvo izrādes režisors Oļģerts Kroders šī ir visjautrākā un sirsnīgākā izrāde bērniem ar saistošu kriminālsižetu. Jo galu galā vilks taču ir kimināls elements. Vēl pagājušā sezonā Jaunajā Rīgas teātrī vilks ķēra trīs palaidnīgus ruksīšus, tagad ķers viņu pašu. Un noķers arī.