Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
SALA
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

SALA

Inga Ābele
SALA

Jūra, kuģi un darījumi, kas atklāj cilvēku dzīves, kaislības, ilgas un aizvainojumus. Vai attiecību krīze liks meklēt atbildi uz jautājumu – ko darīt ar savu dzīvi, lai tā būtu dzīvošanas vērta?

Lomās:
Ude – Gatis Gāga
Vilma – Guna Zariņa
Magda – Iveta Pole
Kārlis Kjerkegards – Gundars Āboliņš vai Andris Keišs
Ints Vetrovs – Edgars Samītis
Dorota – Regīna Razuma
Adums – Aigars Vilims vai Andris Bērziņš
Helēna –  Jana Čivžele

Režisore – Māra Ķimele
Māksliniece – Kristīne Jurjāne

Izrāde notiek JRT Muzeja zālē (Talsu ielā 1)
Sabiedriskais transports līdz Ed.Smiļģa ielai: 2. tramvajs, 4., 4z, 7., 8., 21., 25., 38. autobusi

Izrādes ilgums: 3 h (2 cēlieni)
Biļešu cenas: 7,00; 10,00; 15,00 EUR

Pirmizrāde 2009. gada 28. februārī

Jahtu kapteiņa Udes laulība ar Vilmu tiek satricināta, kad viņam piederošajā pansijā ierodas Udes bijusī sieva Magda. Atklājas arvien jaunas nianses Udes attiecībās ar abām sievietēm, kurās nozīmīgu lomu spēlē ne vien cilvēki, bet arī jūra, jahta un kāda noslēpumaina sala, kurai katra lugas varoņa dzīvē ir īpaša nozīme.

"Viņš apgalvo, ka mīlestība ir, man liekas, ka tas ir izdomājums. Viņš saka, ka cilvēks nav radīts vientulībai, man šķiet, ka tikai tai.”
Inga Ābele „Sala”

Jūras plašums un salas izolētība. Stāsts par cīņu starp divām stihijām – brīvības alkām un vēlmi kādam piederēt. Kā veidot attiecības, lai nepazaudētu ne sevi, ne to, kuru mīli?

Vārds: Inese, 05.11.2015
Viedoklis: Paldies! Izrāde patiešām lieliska! Arī aktieru tēlotie personāži sulīgi, trāpīgi! Jauki pavadīts vakars!
Vārds: Ingrīda, 04.11.2015
Viedoklis: Ļoti patika izrāde! Paldies! Bija par ko pasmieties, padomāt, laba pēcgarša! Aktierspēle - lieliska! JRT tā turpināt!
Vārds: piekritu, 05.06.2014
Viedoklis: Skatījos izrādi otro reizi. Pirmo reizi gadu 4trus atpakaļ. Šoreiz izrāde vairāk aizkustināja un aktierspēlei noticēju. Pēcgarša - tas ir tas kas ir mana mēraukla izrādēm. Paldies Jums!
Vārds: GR, 05.06.2014
Viedoklis: Man, kā lielam aktierspēles apjūsmotājam, izrāde bija gluži kā dikti gards saldais ēdiens :) Lai arī sižets varbūt diezgan mūsdienīgi sadzīvisks, tā varoņu attēlojums un kolorītie dialogi piesaistīja manu interesi, ka ne acu pamirkšķināt :) Aktieru sastāvs vispār - dāvana jebkuram JRT skatītājam (redzēju ar I.Poli, G.Āboliņu, A.Vilimu un J.Čivželi). Protams, aktieri patika visi bez izņēmuma, bet pie iespējas ļoti gribas paslavēt E.Samīti, J.Čivželi un R.Razumu par tomēr tik sarežģīto lomu brīnišķīgo tēlojumu. Kāda laime, ka mums ir tāds JRT, liels paldies Jums!
Vārds: Lelle, 05.06.2014
Viedoklis: Burvīga izrāde, viena no visu laiku labākajām aktierspēlēm. Cepuri nost Gundaram Āboliņam, Edgaram Samītim un Magdas špagatam! Un Guna Zariņa kā parasti bija wow. Paldies par jauko vakaru!