Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
ROZMARIJAS BĒRNS
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

ROZMARIJAS BĒRNS

Izrāde ir par to, cik lielā mērā cilvēks var sekot savai "sirdsbalsij" un cik uzticēties laipniem kaimiņiem. Tajā ir kriminālsižets, nedaudz šausmu, daudz ironijas un arī skumju, tomēr izrāde nebūs drūma un moralizējoša, tā domāta katram skatītājam, kam teātrī patīk izsekot kādam stāstam.

Autors - Aira Levins (ASV)
Režisors - Gatis Šmits
Lomās: Baiba Broka, Līga Karlivāne, Armands Reinfelds, Jānis Elsts, Kaspars Znotiņš, Baiba Indriksone, Imants Krenbergs

Pirmizrāde: 1997. gada 7. novembrī

Amerikāņu rakstnieks un scenārists Aira Levins romānu "Rozmarijas bērns" sarakstījis 1967.gadā. Drīz pēc tam to ekranizēja Romāns Polaņskis. Šī filma kļuva par sensāciju un skandālu.
Tas ir stāsts par jauno dzīvi, ko uzsāk kāda ģimene. Par to, kā jauna meitene no laukiem, kas mīlestības dēļ pametusi vecākus,  nonāk lielpilsētā - šķībā un bīstamā pasaulē. Par to kā šķībā pasaule paņem viņas vīru - godkārīgu, bet neatzītu aktieri, kas savas nerealizētās karjeras un mākslas dēļ gatavs "pārdot dvēseli".
Kad jaunais pāris gaida bērnu, topošajai māmiņai rodas aizdomas, ka viņa ir kļuvusi par šaušalīgas sazvērestības upuri...  ģimene iekļūst vidē, ko apsēduši sātana pielūdzēji.  Jaunā ģimene to, protams, nezina.