Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
06/09/2021
Noteikumi

Mīļie skatītāji! Lūdzam ievērot Jaunā Rīgas teātra iekšējās kārtības noteikumus, lai izrādes skatīšanās būtu patīkama visiem skatītājiem.

Teātris izrāžu apmeklētājiem ir atvērts stundu pirms izrādes sākuma. Šajā laikā un izrādes starpbrīdī darbojas kafejnīca.
Lielā un Mazā zāle atrodas Miera ielā 58a.
Lūdzam pievērst uzmanību izrāžu sākuma laikiem un nekavēt! Pēc 3. zvana skatītājiem jāieņem vietas skatītāju zālē. Sākoties izrādei, skatītāji zālē netiek ielaisti.
Pirms ieiešanas skatītāju zālē izslēdziet mobilos telefonus un citas viedierīces. Šo ierīču izmantošana izrādes laikā traucē māksliniekiem un citiem skatītājiem.
Izrāžu laikā lūdzam nesarunāties un netrokšņot. Zālē aizliegts ienest ēdienu vai dzērienus.
Izrādes laikā filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus var tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš saņemot JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar teātri pa tālruni 67283225 vai e-pastu inga@jrt.lv.
Apmeklējot JRT izrādes, garderobes pakalpojumi un tualetes ir bezmaksas.
Lūdzam vērtības virsdrēbēs neatstāt, par tām garderobe atbildību neuzņemas. Maksa par nozaudētu garderobes numuriņu – 10 EUR.
Jaunajā Rīgas teātrī nav apmeklētājiem paredzētas smēķētavas.
4.stāva kafejnīcā iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā, 2.stāva kafejnīcā – arī ar maksājumu kartēm.
Māksliniekiem domātos ziedus iespējams pasniegt pašiem vai nodot garderobes darbiniekiem, norādot adresātu. Ziedi tiks pasniegti māksliniekam uz skatuves.

Izrādes var apmeklēt tikai vakcinēti un/vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji, uzrādot derīgu EU digitālu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu: ID karti vai Pasi.
Lai nodrošinātu biļešu un Covid-19 sertifikātu pārbaudi, lūdzam ierasties vismaz 30 min pirms izrādes sākuma.

 

Biļešu iegāde

Biļetes uz Jaunā Rīgas teātra izrādēm var pagaidām var iegādāties tikai interneta vietnē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/location/1587

Biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma.
Nopirktās biļetes atpakaļ pieņem un/vai maina tikai Pasākuma atcelšanas gadījumā.
Pasākuma atcelšanas gadījumā, Pircēja veikto samaksu par elektroniski iegādātajām biļetēm, JRT atmaksā Pircējam ne vēlāk kā 10 (desmit) darba dienu laikā pēc JRT paziņojuma par pasākuma atcelšanu. Tirgotājs Pasākuma atcelšanas gadījumā atmaksā tikai biļetes nominālo vērtību.

Uz bērnu izrādēm biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz izrādēm, kas paredzētas pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. 

Apmeklētājiem ratiņkrēslos
JRT jaunajās telpās Miera ielā 58a pieejams ratiņkrēslu pacēlājs. Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225. 
Lūdzam informēt arī par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
Ja kustību traucējumu dēļ apmeklētājs, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā, nevar uzkāpt pa ieejas kāpnēm, lūdzam par to ziņot apsardzei (dienesta ieejas telpās pie vārtiem), kas informēs teātra personālu, lai nodrošinātu apmeklētāja iekļūšanu ēkā ar pacēlāja palīdzību.
JRT neuzņemas atbildību par asistējošā personāla pakalpojumu nodrošināšanu.

Transporta novietošana
Ja braucat ar velosipēdu - laipni lūgti mūsu pagalmā, kur pa kreisi no vārtiem ir iekārtotas velo novietnes!
Skatītāju grupām, kas ierodas ar autobusu, ir iespējams novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
Ja izmantojat personīgo auto transportu, lūdzu, ņemiet vērā, ka JRT pagalmā personīgās automašīnas novietot nebūs iespējams. Tuvākā EuroPark stāvvieta atrodas Tallinas ielā 10 (iebrauktuves no Miera ielas 34 un Tallinas ielas 6).

Dāvanu kartes
Visām neizmantotajām dāvanu kartēm termiņš tiek pagarināts līdz 2022. gada 30. jūnijam. Ar dāvanu karti norēķināties kase, iepriekš sazinoties ar JRT klientu atbalsta tālruni: 29164535. Dāvanu karte paredzēta JRT biļešu iegādei. Norādīto summu var izmantot vairākās reizēs. Ja kopējā biļešu summa ir lielāka, jāveic piemaksa. Dāvanu karte ir tikai un vienīgi maksāšanas līdzeklis, kas negarantē iespēju iegādāties biļetes uz noteiktu pircēja izvēlētu izrādi. Nozaudēšanas un nozagšanas gadījumā dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts. Naudas atgriešana dāvanu kartes vērtībā nav iespējama.
Lūdzu ņemt vērā, ka dēļ skatītāju lielā pieprasījuma un daudzām izpārdotām izrādēm, dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta.

Jaunā Rīgas teātra tēla izmantošana komerciālos nolūkos
Biļetes un dāvanu kartes uz JRT izrādēm var tikt izspēlētas/ izlozētas konkursos un citās aktivitātēs tikai ar JRT administrācijas atļauju. Lai saņemtu atļauju, lūdzam sazināties ar JRT pārdošanas daļas vadītāju Daci Tilleri pa tālruni 67283225 vai e-pastu dace@jrt.lv.

Jaunā Rīgas teātra izrāžu fotogrāfijas
JRT mājaslapā www.jrt.lv un interneta vietnē www.biletes.jrt.lv publicēto fotogrāfiju izmantošana pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju. Lai saņemtu atļauju un fotogrāfijas atbilstošā izšķirtspējā, lūdzam sazināties ar teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālisti Ingu Liepiņu pa tālruni 67283225, 29174775 vai e-pastu inga@jrt.lv.