Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
NAKTS TARIFS
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

NAKTS TARIFS

Izrāde par radikālām izvēlēm. Iedziļināšanās divās, cilvēkā mītošās pamatdziņās: dziņā pēc Dieva un dzīvotdziņā vai dzimumdziņā. Lai risinātu sarunu, izrādes veidotāji izvēlējušies abu polu galējākos pārstāvjus: priesteri un prostitūtu. Darbs, kas balstīts dzīves studijās
No Latvijas ik mēnesi „peļņā” uz ārzemēm dodas ap 100 sieviešu. Kas ir tie iemesli, kāpēc sievietes izvēlas šo nodarbošanos? Tūkstošiem katoļu priesteri nespēj pildīt celibāta solījumu, ir pakļauti materiālām interesēm. Kādēļ? Izrāde grib ikvienam uzdot jautājumu, kas ir grēks, kā šo jēdzienu uztver šodien.

Režisore – Māra Ķimele
Dramaturģiskā teksta autors – Ilmārs Šlāpins
Māksliniece – Katrīna Neiburga
Lomās: Baiba Broka un Kaspars Znotiņš

Izrāde notiek: JRT Mazajā zālē
Izrāde ilgst: 1 stunda 30 minūtes
Biļešu cena (LS): 8,00

Pirmizrāde: 2006. gada 11. maijā

Tapusi sarunās ar reāliem prototipiem, izrāde ir atkailināta vienas nakts saruna, kas izgriež uz āru divu iepriekš nesatikušos cilvēku dzīves.
Uz galda ir simt piecdesmit lati – nakts tarifs, cena, ko viņi ir gatavi maksāt par savu pārliecību un savām šaubām, vai patiesībā ir tie, par ko uzdevušies sākumā. Juris (Kaspars Znotiņš) ir katoļu priesteris, kas nolēmis izglābt kādu prostitūtu un izsauc viņu pie sevis uz dzīvokli. Atnāk Anna (Baiba Broka), mūsdienīga un pašpārliecināta sieviete, kas neuzskata, ka būtu glābjama vai žēlojama. Viņu saruna ir smaga un konfliktu pilna, vienas nakts laikā viņi satiekas trīs reizes un ikreiz sāk no jauna.
Kas ir grēks un kurš ir grēkojis vairāk? Kurš no viņiem spēs palīdzēt otram? Kurš šajās attiecības ir pircējs un kurš – pārdevējs? Atbildi zina tikai Dievs.