Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
MĪĻAIS MELIS. NE ŠOVS
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

MĪĻAIS MELIS. NE ŠOVS

Turpinājums Maijas Apines monoizrādē – lekcijā BOMS PRET BORU iesāktajai revīzijai mūsu priekšstatos par pašu realitātes dabu. Šoreiz tas būs muzikāls detektīvs – spēle izmeklētājos, kuras mērķis ir identificēt un atmaskot cilvēces vissenāko, visviltīgāko pretinieku. Ar dažādu autoru darbu fragmentu, sižetu un tēlu palīdzību mēģināsim noskaidrot, kurš tad īsti mūs izdzina no Paradīzes...

Ideja, režija, telpa – Maija Apine
Aktieri: Maija Apine, Ivars Krasts

Izrāde notiek JRT Mēģinājumu zālē (ieeja caur Mazās zāles vestibilu)
Izrādes ilgums: 1 h 35 min
Biļešu cena: 7,00 EUR

Pirmizrāde 2014. gada 5. novembrī

Foto: © Colin and Linda McKie/www.picturemojo.co.nz

Izrādes režisore Maija Apine: „Apskaidrotais Mehers Baba teicis: „Patiesība ir ļoti vienkārša, bet ilūzija to padara neiedomājami juceklīgu un sapiņķerētu.” Mēs centīsimies nesarežģīt vēl vairāk šo jau tā bezgala saputroto lietu. Gluži otrādi – noņemsim jau esošos ilūziju plīvurus, izkliedēsim dažu labu mītu un uzdosim netaktiski elementārus jautājumus – arī tādus, kurus mūsu sabiedrībā nav pieņemts uzdot. Mēs mēģināsim atbildēt uz tiem pavisam godīgi.”

Vārds: Anda, 04.12.2014, 06.12.2014
Viedoklis: Vakar baudīju līdz roku un kāju pirkstu galiņiem Maija Apines un Ivara Krasta Mīļais Melis.Maija Apine kā burve rada burvestību, tā ievelk tādos dvēseles dziļumos, ka vēl šodien esmu tajā iekšā. Viena no labākajām un intensīvakajām izrādēm ko esmu jebkad piedzīvojusi. Fantastika! Liels paldies!
Vārds: Edvīns K., 04.12.2014
Viedoklis: Forši, ka sēdēju otrā rindā. Ļoti saturīgi pagāja divas stundas - paguvu atbildēt uz e-pastiem, pasērfot draugos, čivinātavā un sejasgrāmatā, sapirkties internetveikalā, atlika pat laiks uzraut veco labo tetri. Un tai kundzītei, kas meta nosodošus skatus manā virzienā, gribējās pateikt - ko nu tēlojat? Pati blenžat te grīdā te grieztos. Neesu vainīgs, ka jums nav laba telefona. Jūs takš garlaikojaties tieši tāpat kā es. Kaunaties to izrādīt?
Vārds: Maija, 04.12.2014
Viedoklis: Katrai izrādei ir savs skatītājs, bet, ejot uz šo izrādi, vajadzētu vērst uzmanību,ka tā ir lekcijas nevis izrāde. Pirmā izrāde JRT,no kuras aizgāju
Vārds: Klāvs, 03.12.2014
Viedoklis: Cienītās kundzes, ko jūs pīpējat, ka jūs sajūsmina saturā tik nabadzīgs un formā tik nevarīgs pseidointelektuāls savārstījums? Ar tādiem jau pārilna vizuālā un mediju māksla, nevajag šo subkultūras drazu ievazāt arī teātrī, kas varbūt vēl vienīgais palicis dzīvs un neskarts.
Vārds: Astra, 02.12.2014
Viedoklis: Paldies! Ļoti patika un ceru, ka būs daudz skatītāju. Ir vērts ļaut ieskatīties pašam sevī, bet tas ir pats grūtākais. Izrāde uz to rosina, bet talākais katra paša ziņā! Malači!