Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
LATVIEŠU STĀSTI
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

LATVIEŠU STĀSTI

Jebkura cilvēka dzīves stāsts ir daudz jaudīgāka drāma nekā visas Šekspīra lugas, kopā ņemtas. Un katra cilvēka drāma būtu pelnījusi kļūt par teātra izrādes iemeslu daudz lielākā mērā nekā jebkura fantāzija. Stāstus stāsta to autori:
8.stāstu – Maija Apine,
9.stāstu – Gundars Āboliņš,
10.stāstu – Vilis Daudziņš.

Režisors – Alvis Hermanis

Izrāde notiek: JRT Lielajā zālē
Izrādes garums: 3 h (3 cēlieni)
Biļešu cenas: Ls 5,00 / EUR 7,11; Ls 10,00 / EUR 14,23

Pirmizrāde 2004.gada 12.oktobrī

Izrādes reklāmā izmantots Taurenes pag. pensionāra Jāņa Jautaka zīmējums

Šo teatrālo ideju varētu pielīdzināt dokumentālajam kino, kas veltīts kādam konkrētam cilvēkam. Katrs JRT aktieris atradis vienu Latvijas iedzīvotāju un sagatavojis par viņu stāstu. Tas ir stāsts par kādu reālu, mums šodien līdzās dzīvojošu cilvēku. Mums likās interesanti pievērsties to cilvēku dzīves stāstiem, par kuriem publiski neraksta un nerunā.

Izrādes mērķis ir parādīt, ka mākslas uzmanības objekts var būt jebkurš cilvēks uz šīs pasaules. Jebkura cilvēka dzīve ir tā vērta, pietiekoši interesanta un dramatiska, lai kļūtu par iemeslu teātra izrādei.

Vārds: SK, 14.10.2012
Viedoklis: Katrs spriež pēc sava intektuālā līmeņa, bet ,piedodiet, Daudziņa tēlotais šoreiz bija par traku! Sajūta bija kā es būtu bijusi kādā netīrā krogā un uzklausījusi kāda bezpajumtnieka dzīves stāstu. TIK rupji vārdi, pat "trīsstāvīgi". Domāju, teātrim vajadzēja padomāt vai cilvēkiem būtu jāklausās tādas rupjības. Varēja redzēt zālē, kas smejas visu laiku līdz, un kam tas liekas pretīgi. Visu cieņu teātrim, vienmēr visas izrādes ir aizrāvušas, bet šī tikai sabojāja noskaņojumu. Āboliņš – Izcili un Apine – ļoti labi,bet līdz galam nepārliecināja, uz beigām jau bija par traku!!
Vārds: Līva, 16.09.2011
Viedoklis: Daudziņs bija vnk ideāls - tā smējusies nebiju sen..Āboliņš ar bija labs, bet Apine, gan bija tiiik garlaicīga!
Vārds: dace, 07.05.2011
Viedoklis: Katrs stāsts un aktieris aizkustināja savā veidā.Bet jāatzīstas,ka vislielākās uzslavas atkal izpelnās Daudziņš.Tik organisks,patiess un mīļš!!!!Lai veicas arī turpmāk!!!!;)
Vārds: Zane, 18.09.2010
Viedoklis: Daudzins - super! Lielisks teelojums!!! Tikai jautajums - vai teatris ieprieksh informee, ka izraades laikaa aktieri lamaasies? Par smeekjeeshanu ieprieksh briidina, bet kaa ir ar lamaashanos - tomer zaalee arii daudz jaunieshu (es jau saprotu, ka jaunieshi ir "izgliitotaki" par pieaugushajiem lamu vardu lietoshanaa, bet nu tomer..)!
Vārds: Armands, 25.04.2010
Viedoklis: Daiļā būtne pirmajā rindā 1.vietā 25/04/10! Būtu ļoti jauki, ja pazvanītu, sms uz 29347891! Bet citādi izrāde bija ļoti kolorīta ar atšķirīgu stāstījumu un ziņu skatītājiem! 3. cēliens bija Time of My Life!