Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
DAUDZ LAIMES, LĀCI!
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

DAUDZ LAIMES, LĀCI!

Režisore - Elīna Cērpa
Scenogrāfi - Elīna Cērpa un Gints Gabrāns
Horeogrāfe - Santa Grīnfelde
Lomās: Dienas centra "Saule" audzēkņi - Tomass Makarskis, Sergejs Didenko, Pāvels Ribakovs, Sandra Leperova, Oskars Binerts, Dace Labanoviča, Rivo Obrosovs, Marija Zagorskiha, Andrejs Petrenko, - kā arī Lauris Johansons, Elīna Cērpa un Santa Grīnfelde

Pirmizrāde: 2003. gada 20. novembrī

Dace Vanaga, Ivo Briedis

Sadarbībā ar aprūpes centru "Saule" ir tapis mākslas projekts "Vārti", kura ietvaros tiks uzvestas divas izrādes - Daudz Laimes, Lāci! un Tessera Hospitalis.
Pasaules, kā zināms, mēdz būt dažādas un ļoti atšķirīgas cita no citas.
Daudz Laimes, Lāci! ir netradicionāla izrāde ar humora piesitienu. Pilsētā Y ir Centrs X, kurā dzīvo Lācis. Pilsētas iedzīvotāji katru dienu pulcējas Centrā, līdz kādu dienu pēkšņi pamana, ka Lācis nav īsti apmierināts, Lācis kaut ko grib. Tiek nolemts vest Lāci uz pilsētu. Lāča ekskursija pilsētā uzzīmē gluži citu realitāti - ne mazāk īstu. Nedaudz smeldzīga, jautra un interesanta spēlēšanās ar normām un tradīcijām. Neko neuzspiežot un nenorādot, tikai palūdzot iziet ārā un palūkoties uz sevi pa logu.
Smejieties droši!
Projekts ir mēģinājums ar Latvijā jaunu mākslinieciskās izteiksmes līdzekļu palīdzību mazināt plaisu, kas pastāv starp veselo cilvēku un invalīdu pasauli. Skatītājiem tā ir iespēja ieskatīties pasaulē, kas līdz šim brīdim lielākajai daļai cilvēku ir sveša, lai gan pastāv tepat līdzās; atklāt, cik tā ir interesanta, jautra, radoša un skaista. Savukārt jauniešiem ar attīstības traucējumiem šī ir iespēja apgūt jaunas iemaņas, justies piederīgiem sabiedrībai, kurā dzīvo arī viņi, un iegūt tuvāku kontaktu ar pasauli viņpus māju un centra "Saule" logiem.

Vārds: juris pods , 08.09.2018
Viedoklis: tas tev
Vārds: juris pods , 08.09.2018
Viedoklis: tas tev milu tevi e
Vārds: dace , 08.09.2018
Viedoklis: jaus teatris kaukat bija