Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
CĒLGĀZES
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

CĒLGĀZES

„Mēs iestudējam šo lugu, jo tā ir par mums: aktieriem, māksliniekiem, mūziķiem, kas meklē, kā izvairīties un nekalpot idiotiskiem stereotipiem, masu psihozei. Kurš var pateikt, kā izdzīvot saglabājot sevi? Cik tālu tu vari iet, lai nepaliktu par inertu gāzi?”
Ilze Olingere

Režisore – Ilze Olingere
Mākslinieks – Kristians Brekte
Mūzika – Ainis Rudzītis
Lomās: Ivars Krasts, Varis Piņķis, Edgars Samītis, Gatis Gāga, Andris Keišs, Edvarts Alberts

Izrāde notiek JRT Mazajā zālē
Izrādes garums 1 h 50 min
Biļešu cena: Ls 7,00

Pirmizrāde 2006.gada 19.oktobrī

Jaunais Ņujorkas dramaturgs Adams Rapps ir uzrakstījis asprātīgu mūsdienu absurda lugu par tiem, kam ap trīsdesmit, vēl radošiem un talantīgiem, kas vēlas nepārstāt just un negrib mirt jauni.

Kāds dzīvoklis ar draugiem – trīsdesmitgadniekiem, izbijušu rokgrupu. Tagad viņi nespēlē. Viņi pavada laiku, triecot mēli un televizorā skatoties zvērus. Viens no viņiem izlēmis nekad nepieskarties grīdai. Otrs mēdz lietot ugunsdzēsēju kāpnes. Trešais iznēsā statujas. Viņiem uz galda ir trīs trauki ar tabletēm – zilām, rozā un dzeltenām... Viņi pielūdz Makdonalda Happy Meal.

„Lugas esence ir par to, kā mēs pārstājam just un sākam zaudēt saikni ar sevi. Kad man tuvojās trīsdesmit, es jutu, ka pakāpeniski sabrūku. Es nespēju atrast savu publiku, biju bez atpakaļsaites. Tas bija kā darbs vakuumā. Un tas kļuva toksiski. Nosaukumam izmantots ķīmijas termins. Cēlgāzes ir inertas gāzes, kuras nav iespējams ne ar ko savienot.“
Adams Rapps