Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
BURATINO PIEDZĪVOJUMI
Image CAPTCHA
Daloties savā viedoklī par izrādi, JRT aicina ievērot morāles un pieklājības normas un iztikt bez rupjībām.
Lūguma neievērošanas gadījumā JRT patur tiesības dzēst skatītāja viedokli.

BURATINO PIEDZĪVOJUMI

Koka cilvēciņu ar garu degunu katrā zemē mēdz saukt savādāk. Daži pazīst Pinokio, citi zin Buratino Viens šāds ķipars pusgarās biksēs un svītrainu cepuri galvā dzīvo izrādē "Buratino piedzīvojumi".
Sākās viss tā. Reiz Itālijā Karlo Kolodi uzrakstīja pasaku par koka puisēnu Pinokio, ko viņa tētis Karlo izgreba no pagales.  Šī pasaka ļoti patika ne tikai itāļu bērniem, bet arī Aleksejam Tolstojam, kurš 1936.gadā to nolēma iztulkot krieviski. Taču rakstot viņa koka zēnam - Buratino - izrādījās vēl nebēdnīgāks raksturs nekā Pinokio. Tā nu šobrīd ir dažādi koka cilvēciņi.

Pēc A.Tolstoja pasakas motīviem
Dramatizējums un režija - Diāna Romanoviča
Mūzika - Ģirts Bišs
Scenogrāfija un kostīmi - Varis Siliņš
Lomās: Guna Zariņa, Kaspars Znotiņš, Ģirts Krūmiņš, Baiba Broka, Vilis Daudziņš, Alvis Hermanis, Aurēlija Anužīte, Sandra Kļaviņa, Maija Apine, Andris Keišs, Māris Liniņš, Regnārs Vaivars

Pirmizrāde 1998.gada 20.februārī

Izrādē, protams, notiks visi labi zināmie Buratino piedzīvojumi. Skatītāju acu priekšā runājoša malkas pagale pārtaps par dzīvespriecīgu puišeli, kurš ar jaunu, krāsainu bilžu ābeci padusē dosies uz skolu un būtu sācis arī mācīties, ja vien ... Šis Buratino ir ļoti atvērts, dedzīgs un  uzticīgs, un nebūt ne tik nepaklausīgs kā viņa priekštecis grāmatā. Tomēr arī viņš iemaina savu jauno ābeci pret iespēju noskatīties izrādi un sapinas ar viltīgo lapsu Alisi un viņas kompanjonu "aklo" runci Bazilio, pateicoties kuriem Buratino nokļust Muļķu zemē.
Visi notikumi ņirb kā karuselī un sola jautru, aizraujošu un krāsainu pasaku iz leļļu dzīves ar tik pat dzīvepriecīgu mūziku.
Tomēr tā nav tikai pasaka. Patiesībā šī izrāde ir ļoti reāla. Jo kas gan var būt vēl reālāks, kā teātra īpašnieks, leļļu zinātņu doktors Karabas Barabass, ko spēlē JRT vadītājs Alvis Hermanis. Patiesāks par atvērtiem un uzticīgiem bērniem, kuriem ienākot šajā pasaulē jāsatopas gan ar nodevību, gan viltu. Un sapni par pašiem savu, īstu, dzīvu teātri.