Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
19/10/2021
IZRĀDES TIEK ATCELTAS NO 21.10 LĪDZ 15.11.

Cienījamie skatītāji!

Ņemot vērā valdības lēmumus, visas izrādes no 21. oktobra līdz 15. novembrim tiek atceltas.
Nauda par iegādātām biļetēm tiks atgriezta bankas kontā līdz 5. novembrim.

 

19/10/2021
INFORMĀCIJA BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM PĒC 17. OKTOBRA!

BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM OKTOBRĪ

Repertuārā ieplānotās izrādes no 19. oktobra līdz 31. oktobrim netiek atceltas un notiek pēc jaunajiem drošības noteikumiem, kas nosaka ne vairāk kā 60% personalizētu sēdvietu aizpildījumu, blakus sēdvietās ne vairāk kā 2 personas un 2 brīvas sēdvietas blakus.

Tā kā izrādes oktobrī ir izpārdotas, daļu biļešu diemžēl būsim spiesti anulēt. Ne vēlāk kā 5 dienas pirms izrādes visi biļešu īpašnieki saņems informāciju e-pastā, vai viņu biļetes paliek spēkā vai tiek anulētas. Visiem anulēto biļešu īpašniekiem nauda par iegādātām biļetēm tiks atgriezta bankas kontā desmit dienu laikā. Anulēto biļešu īpašniekiem dāvinām kodu, kas kompensēs "Biļešu Paradīzes" komisijas maksu un sniegs iespēju iegādāties biļetes uz JRT izrādēm nākotnē ar 5% atlaidi.

Skatītāji, kuru biļetes netiek anulētas, ne vēlāk kā 5 dienas pirms izrādes saņems apstiprinājumu e-pastā. Sēdvietas tiks saglabātas tajā pašā rindā, bet ar nobīdi uz labo vai kreiso pusi. Biļetes nav jāmaina. Derīgo biļešu īpašniekiem jāveic biļešu personalizācija www.bilesuparadize.lv un teātra apmeklējuma laikā jālieto sejas maska.
 

BIĻEŠU ĪPAŠNIEKIEM PAR IZRĀDĒM NOVEMBRĪ UN DECEMBRĪ

Biļešu tirdzniecība uz izrādēm novembrī un decembrī ir apturēta. Skatītājus, kas iegādājušies biļetes uz izrādēm novembrī un decembrī, informēsim par tālākiem lēmumiem līdz 25. oktobrim.

 

! Pircējus, kas iegādājušies biļetes "Biļešu Paradīzes" kasēs un nav norādījuši kontaktinformāciju, lūdzam sazināties ar Klientu atbalstu pa tālruni 29164535 (darba dienās no 10.00 līdz 17.00), vai rakstot uz epastu kase@jrt.lv. Naudu par anulētajām biļetēm  uz izrādēm DUKŠI, KLĀVAS TANTES SKŪPSTS 19. oktobrī var saņēmt atpakaļ kasēs jau no 19. oktobra.

 

12/10/2021
Svarīga informācija skatītājiem!

Ņemot vērā valdības pieņemtos lēmumus 8. oktobrī, informējam:

  • Izrādes 9. oktobri un 10. oktobrī notiek pēc iepriekšējiem noteikumiem. Tomēr aicinām skatītājus, jau šobrīd, nākot uz izrādi, teātra telpās un zālē lietot sejas maskas.
  • No 12. oktobra līdz 17. oktobrim repertuārā esošās izrādes  var apmeklēt visi biļešu īpašnieki, kas vakcinēti un/vai Covid-19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Visiem skatītājiem teātra telpās un zālē jālieto sejas maskas!
  • Šobrīd apturam biļešu tirdzniecību uz izrādēm pēc 17. oktobra, lai apzinātu pieļaujamo skatītāju skaitu un izvietojumu, atbilstoši jaunajiem noteikumiem, kas paredz ne vairāk kā 60% personalizētu sēdvietu aizpildījumu, blakus sēdvietās ne vairāk kā 2 personas un 2 brīvas sēdvietas blakus. 

Biļešu īpašniekus, kurus skars jaunie noteikumi, pēc iespējas ātrāk informēsim par tālākiem lēmumiem. Ja daļu biļešu būsim spiesti anulēt, samaksa par iegādātām biļetēm tiks atgriezta.

Ceram uz jūsu sapratni un tikšanos teātrī!
 

08/10/2021
AĢENTŪRA nominēta Nacionālai kino balvai "Lielais Kristaps".

Nosaukti nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" 2021 nominanti. Kategorijā "Labākā daudzsēriju filma" un "Labākā debija" nominēta JRT daudzsēriju mākslas filma AĢENTŪRA. 

Paldies žūrijai par novērtējumu!

 

06/10/2021
BIĻETES UZ IZRĀDĒM NOVEMBRĪ UN DECEMBRĪ

No 7. oktobra plkst. 11.00 tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz izrādēm novembrī un decembrī.
Repertuārā skatītāju pieprasītie šīs sezonas jauniestudējumi - KRIZANTĒMAS (režisors Gatis Šmits), KLĀVAS TANTES SKŪPSTS (režisors Uldis Tīrons), DUBLINIEŠI MIERA IELĀ (režisors Pēteris Krilovs), SIEVIETES UN VĪRIEŠI (režisors Alvis Hermanis).
Pēc ilgāka pārtraukuma repertuārā atgriežas Alvja Hermaņa veidotā izrāde ar Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 4. kursa studentiem - BĪTLU JAUNAIS ALBUMS. Izrādē aktiera Ģirta Krūmiņa vietā turpmāk spēlēs Gundars Āboliņš.

Novembra beigās pirmizrāde iecerēta jauniestudējumam JAUNIE LATVIEŠU STĀSTI. JRT skatītāji noteikti atceras Alvja Hermaņa izrādi LATVIEŠU STĀSTI, kas pirmizrādi piedzīvoja 2004. gadā. Vairākos vakaros stāstus par cilvēkiem stāstīja JRT aktieri. Septiņpadsmit gadus vēlāk mūsdienu cilvēku stāstus stāstīs topošie aktieri - Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 4. kursa studenti. Izrādes režisors - Vilis Daudziņš. Izrādi trīs vakaros iecerēts rādīt līdz šim skatītājiem neizmantotā telpā Miera ielā - Kamerzālē ar nelielu skatītāju skaitu (50 cilvēkiem) un jaunajiem aktieriem tuvplānā. 

Biļetes www.bilesuparadize.lv.

 

22/09/2021
22. SEPTEMBRĪ DZIMŠANAS DIENU SVIN REGĪNA RAZUMA. SIRSNĪGI SVEICAM JRT AKTRISI 70 GADU JUBILEJĀ!

Regīna Razuma JRT strādā kopš teātra pirmsākumiem, pirmo reizi spēlējot Alvja Hermaņa iestudētā izrādē “Marķīze de Sada” 1993. gadā. Šo gadu laikā Regīna ir piedalījusies vairāk nekā 50 JRT izrādēs, spēlējot dažādu stilu un žanru izrādēs.

20/09/2021
Izrādes "Sievietes un vīrieši" pirmizrāde 20. septembrī.

Pusotru gadu pēc pirmā ģenerālmēģinājuma (2020. gada 12. martā), 2021. gada 20. septembrī JRT Mazajā zālē pirmizrādI piedzīvos Alvja Hermaņa veidotā izrade "Sievietes un vīrieši", kas  balstīta Majas Cades lugā “Status quo” (tulkotāja Margarita Zieda, lugas adaptācija – Alvis Hermanis).

Par izrādi režisors saka: “Izrāde piedāvā tādu realitātes modeli, kurā sieviešu un vīriešu sociālās lomas ir samainītas vietām. Mūsdienu pasaulē, kur sievietes kļūst arvien vīrišķīgākas un vīrieši arvien sievišķīgāki, šāda spēle vairs nešķiet utopiska fantāzija. Sievietes un vīrieši postmodernajā pasaulē sākuši mainīties lomām jau pirms kāda laika un JRT izrāde piedāvā versiju, kā šī situācija varētu tālāk attīstīties. Vai arī - dažviet ir jau iestājusies. Japānā jau pārdošanā nonācis jauns produkts - plastikāta sieviešu krūtis, kuras uzliekot, vīrietis var simulēt zīdaiņa barošanu tā, lai mazulis nejūt atšķirību. Vācijas medijos aizpagājušā vasarā varēja lasīt virsrakstus "Vai vācu sabiedrība ir gatava kancleram vīrietim?". Rietumu sabiedrība (atšķirībā no pārējām) pēdējo simts gadu laikā veikusi milzu progresu sieviešu līdztiesības jomā un turpina to darīt, “MeToo" kustība radikāli izmainījusi sadzīves uzvedības kodus, taču politkorektuma maigais terors un cīņa par upura lomu dialogu starp dzimumiem tikai sarežģī. Un demogrāfijas līknes turpina gāzties uz leju. Visi šie procesi attīstās mūsu acu priekšā un neviens nezin ar ko tas beigsies. Vācu autore Maja Cade ir mēģinājusi fantazēt šajā virzienā un ar viņas atļauju mēs lugu esam lokalizējuši. Darbības vieta ir Latvija."

Režisors un scenogrāfs - Alvis Hermanis
Kostīmu māksliniece - Jana Čivžele
Lomās - Gundars Āboliņš, Baiba Broka, Elita Kļaviņa, Sandra Kļaviņa, Jana Čivžele, Marija Linarte, Regīna Razuma, Ivars Krasts, Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 4. kursa studenti

Bļetes uz izrādēm septembrī un oktobrī ir izpārdotas. Biļetes uz izrādēm novembrī un decembrī būs tirdzniecībā oktobra sākumā.