Mājaslapā publicēto fotogrāfiju izmantošana
pieļaujama tikai ar JRT rakstisku atļauju.
Plašāka informācija pieejama šeit.
11/10/2021
BIĻETES UZ JRT IZRĀDĒM

Biļetes internetā pērc šeit
Klientu atbalsts: tālrunis: 29164535 (darba dienās: 10.00 - 17.00 un brīvdienās stundu pirms izrādes)
E-pasts : kase@jrt.lv

Visas izrādes tiek organizētas ar atvieglotiem drošības pasākumiem. Izrādes var apmeklēt tikai vakcinēti un/vai Covid-19 pārslimojuši skatītāji, uzrādot derīgu EU Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Pirms izrādes apmeklējuma, lūgums sertifikātu pārbaudīt: https://covid19sertifikats.lv/verify

Atlaides
15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem), Goda ģimenes kartes īpašniekiem katru mēnesi uz noteiktu izrādi atlaide 2 biļetēm.
30% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, pensionāriem, invalīdiem un apmeklētājiem ratiņkrēslos (pērkot biļetes internetā, jāizvēlas pensionāru atlaide).
Nākot uz izrādi, pie ieejas nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību! Atlaides nesummējas ar citām uz to brīdi pieejamajām atlaidēm.

Dāvanu kartes
Dāvanu karšu tirdzniecība šobrīd ir apturēta. Jau iegādātām dāvanu kartēm derīguma termiņš šobrīd ir pagarināts līdz 2022. gada 30. jūnijam. Par dāvanu karšu izmantošanu, jāsazinās ar klientu atbalstu pa tālruni: 29164535

Kolektīviem
Par iespēju apmeklēt izrādes kolektīvi, lūgums sazināties ar klientu atbalstu pa tālruni: 29164535

Transporta novietošana
Ja braucat ar velosipēdu - laipni lūgti mūsu pagalmā, kur pa kreisi no vārtiem ir iekārtotas velo novietnes!
Skatītāju grupām, kas ierodas ar autobusu, ir iespējams novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
Ja izmantojat personīgo auto transportu, lūdzu, ņemiet vērā, ka JRT pagalmā personīgās automašīnas novietot nebūs iespējams. Tuvākā EuroPark stāvvieta atrodas Tallinas ielā 10 (iebrauktuves no Miera ielas 34 un Tallinas ielas 6).

Apmeklētājiem ratiņkrēslos
JRT jaunajās telpās Miera ielā 58a pieejams ratiņkrēslu pacēlājs. Ja skatītāji, kas pārvietojas ratiņkrēslā, vēlas apmeklēt JRT izrādes, JRT lūdz pirms biļešu iegādes sazināties ar teātra administrāciju, zvanot pa tālruni 67283225.
Tāpat lūdzam informēt par nepieciešamību novietot transportlīdzekļus JRT pagalmā, iepriekš piesakot transportlīdzekļa numuru līdz izrādes dienas plkst. 15.00 pa tālruni 67283225. Ja apmeklēsiet dienas izrādi, lūdzam transportlīdzekļus pieteikt iepriekšējā darbadienā.
Ja kustību traucējumu dēļ apmeklētājs, kurš nepārvietojas ratiņkrēslā, nevar uzkāpt pa ieejas kāpnēm, lūdzam par to ziņot apsardzei (dienesta ieejas telpās pie vārtiem), kas informēs teātra personālu, lai nodrošinātu apmeklētāja iekļūšanu ēkā ar pacēlāja palīdzību.